kpsotomotiv@hotmail.com   +90 (552) 257 83 31
ROTİL AYAK

Kps Otomotiv olarak yüksek kalite uygun fiyat ile üretimini yaptığımız dolap tutacaklarımızı değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.


Ayrıca treyler dolap tutacağı imalatı, dorse dolap tutacağı çeşitleri, damper dolap tutacağı imalatı, sal kasa dolap tutacağı imalatı, iş makineleri dolap tutacağı imalatı, flatbed dolap tutacağı imalatını da itina ile yapmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte lowbet dolap tutacağı imalatı, hayvan taşıma dorsesi dolap tutacağı imalatı, römork dolap tutacağı imalatı,  kamyon dolap tutacağı imalatı, çekici dolap tutacağı fiyatları, iş makinesi dolap tutacağı modelleri, tır kauçuk dolap tutacağı imalatıda yapmaktayız.


Özellikle treyler ve dorse imalatçılarına sunduğumuz dolap tutacakları, fiyat yönünden ekonomik ve yüksek kalitededir. Toptan olarak dolap tutacağı satışı ve imalatı yapmaktayız.

Sizde fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ürünlerimizi satın almak için hemen +90 332 235 00 91 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.